| madymj a întrebat:

am nevoie de o eleva care a intrat anul trecut la teologie profil filologie, as vrea si eu sa stiu, cum se intre, ce probe dai, cine ma poate ajuta urgent, funda si multumesc

1 răspuns:
| Daniela_Ileana_Cerghit_1987 a răspuns:

Buna! Aceste informatii le poti afla si de pe internet si daca nu cea mai buna sursa este sa apelezi la secretariat-ul unei scoli care imparte clase de Teologie si acolo o sa ti se dea orice informatie de care ai nevoie.Este cea mai buna solutie si mai eficienta.