| pampam_8789 a întrebat:

Am nevoie de un sfat! As vrea sa ma angajez " Operator " la pariuri sportive, dar imi este teama ca nu ma voi descurca, este greu? Ar fi perfect daca miar da un sfat cineva care lucreaza sau a lucrat in acest post!

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Sigur sigura ca te vei descurca; ti se va explica ca trebuie facut, vei lucra intai langa cineva care are experienta.Despre salariu nu stiu cam cat se plateste asa ceva, imi pare rau. Oricum salariu minim pe economie, sigur il vei lua.

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Nu poate fi atat de greu, e aproape o munca de casier.De ce crezi ca nu faci fata unui post atat de simplu, doar nu te pune sa operezi pe creier, ce naiba...

| pampam_8789 explică (pentru Mihaela1964):

Imi este teama pentru ca e prima data cand o sa ma angajez. Si ma gandesc ca poate nu ma voi descurca sa pun biletele. din cauza emotiilor laughing nu stiu stau cu teama. Sti cumva cam cat este salariu? Ca eu aud diferite sume..nu stiu ce sa mai cred laughing

| Mihaela1964 a răspuns (pentru pampam_8789):

Sigur sigura ca te vei descurca; ti se va explica ca trebuie facut, vei lucra intai langa cineva care are experienta.Despre salariu nu stiu cam cat se plateste asa ceva, imi pare rau. Oricum salariu minim pe economie, sigur il vei lua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice inceput este greu, dar cred ca iti va arata cineva nu te va pune de capul tau.

| pampam_8789 explică (pentru anonim_4396):

Asa este. happy Poate ca imi este teama pentru ca ma angajez pentru prima data. Sti cumva cat este salariu. poate sti, ca eu aud tot felul de variante. straight face