| Erick_1994 a întrebat:

Am o intrebare!{noua}
miercurea viitoare imi fac buletinu pasaportul viza{ stie careva cat dureaza astea} ca la vara vreau sa plec in bermuda la sora mea si mai fac cateva excurtii in New York, Grand Canyon.
si problema este ca o sa plec singur in statele unite ale americi
Am inteles ca sora mea poate sa imi inchirieze o limuzina de 100 de dolari sa ma duca din londra in alt aeroport{ tot din londra} si apoi plec spre bermudabig grinbig grin deci voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| radudavid63 a răspuns:

Ca mintiwinking

| darrio2007 a răspuns:

Ce parere am? Ca nu aveai cui sa te mai lauzi ca pleci la plimbare.Ai gasit TPU. Oricum iti urez drum bun.Si daca nu ai 18 ani sa stii ca iti trebuie insotitor sa poti pleca.

| Erick_1994 explică:

Eu spuneam doar daca pot! Pentru ca cei de la aeroport mi-a spus ca pot sa plec SINGUR!