| grylls a întrebat:

am o problema..maine trebuie sa ma inscriu la facultate si imi lipseste adeverinta eliberata de la medicul de familie, si nu am cum sa o mai scot...ar fi o problema pentru inscriere? va rog raspunde-ti urgent.nu stiu la cine sa mai apelez.

4 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

La ce facultate dai?big grin daca dai la ASE sa`mi spui la ce facultate ca si eu tot acolo dau, maine ma inscriu:p

| elenuyzy a răspuns:

Pai adeverinta e neaparat sa o ai. adica e trecuta in actele necesare. dar de ce nu poti sa o iei?

| grylls explică (pentru elenuyzy):

pentru ca nu mai am timp cand.dar nu as putea sa fac o copie legalizata dupa adeverinta la Bucuresti? ar fi valabila asa?

| elenuyzy a răspuns (pentru grylls):

Pai daca ai mai avut o adeverinta pentru inscrierea la o alta facultate, cred ca merge sa o legalizezi la notar pentru urmatoarea ta optiune de facultate. eu am crezut ca nu ai deloc, pentru ca nu ai gasit medicul.