| psawyer a întrebat:

Am si eu o intrebare: ce probe sunt pentru Academia Tehnica Militara, cam cu ce se intra si ce se poate face pe mai departe? Dau funda :*

7 răspunsuri:
| stpu a răspuns:

Aici gasesti toate informatiile legate de admitere http://www.mta.ro/admitere/licenta.php
Dupa absolvire vei lucra in armata, bineinteles. Altceva n-ai ce sa faci...

| JoulieT a răspuns:

Hei, vrei sa dai la Academie?

| psawyer explică (pentru JoulieT):

Da... e ceva rau in asta?

| JoulieT a răspuns (pentru psawyer):

Nu, vroiam să te întreb dacă ştii cumva în ce constă admiterea la Facultatea de sisteme electronice şi informatice militare, domeniul: Inginerie electronică şi telecomunicaţii, specializarea Transmisiuni sau specializarea Echipamente şi sisteme electronice militare. Aştept răspuns dacă îmi poţi oferi câteva detalii. Mulţumesc.

| psawyer explică (pentru JoulieT):

Uite aici ceva folositor: http://www.studentie.ro/......resti-o850
ps: aici ma gandeam inainte sa dau inainte. Bafta! :*

| JoulieT a răspuns (pentru psawyer):

Multumesc mult:*

| psawyer explică (pentru JoulieT):

Npc :*