| DulceCandy95 a întrebat:

Am si eu o intrebarebig grin...Sa incep cu inceputul, citeam ziarul si m-am uitat din curiozitate la anunturile cu angajari, si am vazut ca angajeaza elevi la job gen "Agent de vanzari part time"...Cine stie, imi poate explica si mie mai pe larg ce implica un astfel de job? Multumesc anticipat!happy(Si cam cat s-ar platibig grin)Dau fundahappy

2 răspunsuri:
| andrei_4094 a răspuns:

Stai calma.
N-ai salariu, doar un comision de rahat si trebuie sa alergi sa vinzi de-ti sar capacele. Daca scoti 2-3mil pe luna sa zici mersi. Bine tu acum nici n-ai zis ce vanzari mai exact ( carduri de cumparaturi, asigurari, cosmetice etc.) dar in orice caz mai mult decat niste bani de iesit in oras n-ai sanse sa obtii.

| xMileyOffGiirlx a răspuns:

Mai bine nu
dar stai ca depinde si de varsta
deci daca esti mare poti dar e fff greu