| RoXyyR a întrebat:

am si eu o problema as dori sa ma angajez la impartit pliante in buzau si nu stiuy unde sa caut stie cineva ceva legat de asta?

Răspuns Câştigător
| Anduuu a răspuns:

Buna! Praktiker a cautat persoane cu varsta peste 16 ani sa imparta reviste! Nu stiu daca mai e valabil anuntul dar merita sa incerci...Eu sunt tot din Buzau.happy

2 răspunsuri:
| RoXyyR explică:

Merci mult o sa incerc si daca mai auzi ceva te rog sa imi zici pooop

| RoXyyR explică:

Buna stiu ca am mai intrebat o data dar am nevoie de un numar de telefon unde anjajeaza pentru impartit pliante sunt din buzau. MA POATE AJUTA CINEVA?