| oana_8373 a întrebat:

as dori sa ma angajez si eu pe timp de vara la impartit pliante.(in Botosani). problema este ca nu am gasit nici un anunt nici in ziar si nici la televizor.intrebarea este:lucreaza cineva in acest domeniu sau ma poate ajuta sa gasesc? cele mai multe, folositoare si bune idei primesc fonditza:Xajutati-ma pls:*

1 răspuns:
| kiddutssa a răspuns:

In primul rand ai putea sa te interesezi la un centru comercial, ti-as recomanda sa incerci in Suceava in Carrefour, acolo de obicei se cauta oameni pentru diverse promotii ca sa imparta pliante si sa prezinte succint produsul. De asemenea ai putea incerca sa cauti direct pe internet ceva gen "promoter impartire pliante Botosani/Suceava" (asta daca ai posibilitatea sa ajungi in Suceava cat mai usor) De recomandat ar fi sa incerci in Suceava pentru ca este un oras mai mare si sansele de a gasi ceva in acest domeniu sunt mai mari. Sper sa reusesti.