| toly a întrebat:

Am terminat acum liceul profil tehnician operator in tehnica de calcul iar in afara de aceasta calificare am mai urmat un curs Cisco la care am obtinut o diploma si o scrisoare de recomandare.Intrebarea mea este unde as putea sa ma angajez? nu neaparat in acest domeniu vreau sa-mi gasesc cat mai repede de lucru dar sunt tare confuz nici nu stiu ce sa caut va rog ajutati-ma.multumesc

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Carnetul de sofer, o limba straina si stapanirea pc-ului la nivel mediu, nu mai sunt calitati, ci cerinte obligatorii, pe langa o meserie bine aprofundata. Totusi, eu iti urez bafta!