| alili45 a întrebat:

Buna! Am trecut in clasa a 12 a si inca nu stiu la ce facultate sa dau.Sunt pe stiinte ale naturii si imi place partea asta mai putin fizica, dar am inclinatii si spre limba romana, limbi straine, psihologie, comunicare. Mi-ar placea sa dau la medicina dar am cam renuntat la idee pentru ca sunt multi ani si vreau pe langa facultate sa continui si cu muzica.O parere macar m-ar ajuta mult.

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Recomand politehnica.
Dupa ce termini o facultate mai grea in acest domeniu, sa zicem si la o universitate de prestigiu din Romania, poti sa faci cam ce vrei tu dupa (exceptand desigur medicina).

| Frank51 a răspuns:

Teologie, se fac bani căcălău.