| ElecktroFloweR a întrebat:

Sunt la profil de stiinte ale naturii (mate-fizica) - intensiv engleza si inca nu ma pot decide la ce facultate sa dau, imi puteti spune ideile voastre? Stiu 4 limbi straine daca ajuta. M-am gandit la facultatea de medicina dar nu ma reprezinta, alte idei?

2 răspunsuri:
| ElecktroFloweR explică:

Da, specialitate mate-fizica. Mai este si bio-chimie, unde faci mai multe ore de chimie si biologie, iar la mine einvers, fac mai multe de mate si fizica.

| Katherina99 a răspuns:

Pai poti sa intri intr-o facultate de drept sau la litere sa fi profesor