| IsauraLo a întrebat:

am vazut azi ultimul ep din violetta si sincer nu imi place cum s-a terminat phbbbbt nu a ramas cu nici unul cu toate ca eu voiam sa ramana cu THOMAS ....Pentru ce care sunt fani, imi spune daca este adevarat ca in sezonul 2 thomas nu mai apare cine, si ca apare unul diego straight face...thinking si cu cine ramane la finalul sezonului 2 big grin multumesc! thomas, diego sau leon!

11 răspunsuri:
| Dulcika50 a răspuns:

Ciudaaaaat...cum sa iti doresti sa ramana cu Thomas, esti bleaga? Leon e cel mai tareeeeee!

| IsauraLo explică (pentru Dulcika50):

Dc Leon,,,? Thomas e mult mai fain :X.dar decat sa ramana cu Diego ala, mai degrabacu Leon happy...o sa fie nasol violetta 2 fara thomas...

| Dulcika50 a răspuns (pentru IsauraLo):

Aici sunt de acord cu tine...decat cu Diego ala, mai bine cu oricine(da o sa ramana cu Leon iti zic sigur)

| IsauraLo explică (pentru Dulcika50):

Ai vreo sursa din care ai aflat? smug thinking

| justaweirdgirl45 a răspuns:

Eu am vazut ceva Trailere si cred ca la inceputul sezonului va fi cu Leon, dar apoi va fi cu Diego, se vor saruta, etc., stiu sigur ca Leon va fi cu o fata Lara, se vor saruta, dar intr-un final va vrea sa ramana cu Violetta! Diego va fi cu Vio, dar apoi va ramane cu Ludmila!

| crissc2014 a răspuns:

Iti spun sigur, fara indoiala. M-am confirmat.
La inceputul sezonului 2, Leon si Vio sunt impreuna, dar apar Diego, nou venit la studio, si Lara, fost mecanic auto la motocross, care ii despart pe Leon si Vio. Vio va fi cu Diego si Leon cu Lara si se vor saruta....in fine. Diego a facut un pact cu Ludmila, iar Vio s-a despartit de el din pricina aceasta. In episodul precedent despartirii, Vio si Leon au cantat "Poedemos". La sfarsitul sezonului 2, Leon si Vio se saruta. Cauta sa vezi pe youtube "Este no puede terminar".
Asa se va intampla!

| FranComello a răspuns:

La sfarsitul sezonului, in episodul 80, Violetta si Leon se saruta dupa ce se termina melodia cu Esto no puede terminar, in show. Deci presupun ca ramane cu Leon. Funda?

| n1c0leta a răspuns:

Citeva episoade de la inceput Violetta este impreuna cu Leon, dar apoi ea se gindeste sa-i dea o sansa lui Diego si este cu el. Diego o iubeste pe Vio dar .....Ludmila ii spune sa o distruga .....si intr-un final Violetta afla si se desparte de el.Si ramine cu Leon.

Acesta este sfirsitul sezonului 2, si vei vedea cu cine ramine Vio>
https://www.youtube.com/watch?v=wv5WUldrzPc

| Daria_Medeea_Mandi_1996 a răspuns:

Salut si eu tocmai l-am vazut si mie imi pare rau ca n-a ramas cu niciunul dintre ei desi eu imi doresc sa ramana cu leon.In sezonul doi nu apare Thomas, dar va aparea un baiat pe nume Diego care ii va lua locul.Violetta se va saruta cu el, iar Leon cu o fata pe nume Lara si cred ca la sfarsitul sezonului 2 ramane cu Leon happy

| IsauraLo explică (pentru Daria_Medeea_Mandi_1996):

..am citit undeva ca ramane cu thomas, apoi leon ca thomas pleaca in Spania, apoi la final cu Th..ca revine inpoi thinking e adevarat waiting :W

| FranComello a răspuns (pentru IsauraLo):

Nu.