| anonim_4396 a întrebat:

As dori parerea voastra..se merita sa faci postliceala?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Camelisa a răspuns (pentru 4bya2000):

Ma gandeam in prima faza ca poate se merita,faci aici postliceala, poate un an doi de experienta, apoi mergi in strainatate, poate ca asa ar fi ceva. Oricum, multumesc de parere.

Răspuns utilizator avertizat
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toate postlicealele ca și facultățile sunt o loterie a societății.
Pa, pa.

| Camelisa a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Asta este adevarat, tocmai de asta am vrut sa "citesc"pareri cat mai multe daca se poate, pentru ca ma intereseaza postliceala...chiar daca lumea nu o vede tocmai de "viitor". Multumesc pentru parere.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns (pentru Camelisa):

Bună din nou.
Pe mine nu m-a ajut decât câțiva ani, acum am o facultate, un master și o postuniversitară și culmea, tot nu lucrez pe funcția pe care mi-am luat licența, sunt undeva aproape.
Succes!
Pa, pa.

| Camelisa a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Multumesc,la fel si tie!
Numai bine.