| SabinaaRoibu a întrebat:

Aș dori să dau la Academia de Informatii Mihai Viteazul (SRI). In ce constă admiterea, la ce materii se dau examene? Vă rog să îmi spuneti dacă este cineva dintre voi care a dat la Academia Nationala de Informatii "Mihai Viteazul" Bucuresti si daca da, să îmi dati si mie niste informații/sfaturi care ar putea sa imi fie de folos. Pe site-ul Animv am înțeles că există și un departament al învățământului la distanță, este doar pentru cei care fac masterul? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pe site-ul oficial gasesti Admiterea 2020 si din aceasta afli toate informatiile necesare pentru admitere.