| denisa230 a întrebat:

Bună! Aș dori să dau la Facultatea Aerospațiala din cadrul Universității Politehnica din București. Îmi poate spune cineva cum se calculează media de admitere?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cu mare plăcere doar să ne spui ce-i aia "media de administrare"

| Nirvanaaa a răspuns:

Pai pe baza notelor obținute la examen. Matematica și fizica parca se da. Vezi ca fiecare facultate e cu ponderile ei așa ca vezi pe metodologia de anul trecut.
Parca au fost și niște locuri la preadmitere, dar nu mai știu exact. ( dacă aveai rezultate deosebite la concursuri de matematica, fizica, etc).

| Catalin77945 a răspuns:

Dai examen si in functie de aia ti se calculeaza media de admitere