| Tehnologie a întrebat:

Am luat la Faculatetea de Stiinte si Ingineria Materialelor din cadrul Universitatii Politehnica Bucuresti si doresc sa ma transfer la Facultatea de Transporturi, se poate?

2 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Din experienta altora iti pot spune ca uneori se poate ( daca se elibereaza locuri) alteori nu. Cel mai bun raspuns in acest sens il poti obtine de la rectorat, vs secretariat, dar sa nu te duci fara nimic pentru secretare happy