| Nistor_Elena_1992 a întrebat:

as dori sa fac si eu un curs de manichiura ( aplicare unghii false ) si nu stiu unde sa ma inscriu (la ce firma, centru de pregatire etc) deoarece am cautat pe net si sunt foarte multe.Eu sunt din Bucuresti.

Vreau ceva profi de la care sa invat nu sa stau dgeaba.

Multumesc

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Mai toate sunt acreditate de ministerul muncii, te poti angaja fara [probleme.Practica e importanta, facand inveti multe si-ti perfectionezi tehnica.Bafta!

| YoChriss a răspuns:

Buna! Poti sa te duci la un salon de infrumusetare si sa intrebi un angajat de acolo cum si unde a facut pregatire.