| Puf_AnaMaria_1996 a întrebat:

as dori sa intreb ceva:daca faci inginerie alimentara la facultate pe specializarea protectia mediului si a consumatorului ce meserie poti avea dupa ce termi? Stie cineva va rog big grin

1 răspuns:
| bragaionela a răspuns:

Deci ca sa inteleg si eu tu vrei sa devi consilier pentru asigurarea alimentelor? Pt ca daca e asa poti sa devi consilier in strainatate e foarte bine platita meseria stiu pentru ca am vrut sa devin consilier dar am renuntat din motivele mele ca asa am vrut eu