| georgy001 a întrebat:

As vrea sa dau la facultatea de psihologie pentru ca iminplace aceasta latura. Sunt la ss si inca ma gândesc la ce facultati pot merge, dar la asta vreau in principal. Imi poate spune cineva cum e acolo, cat de greu e, ince consta si cum e admiterea? Multumesc ❤

1 răspuns:
| Ketch a răspuns:

Este o facultate foarte frumoasă, dar dacă nu ai de gând să emigrezi, eu zic să mergi spre altceva. Românii nu sunt obișnuiți să își rezolve problemele cu altcineva, ei consideră că dacă mergi la psiholog ești nebun.