| AnaMaria1612 a întrebat:

as vrea sa devin designer si nu stiu la ce liceu sa ma duc. Propuneri?big grin

Răspuns Câştigător
| CapitanuSemafor a răspuns:

La liceul de arta, sectia Design. Eu fost la liceul de arta sectia arhitectura si stiu ce faceau cei de la design, du-te acolowinking

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai la liceul de arte, clar!
Mult succes.
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Incearca la un liceu de arte si apoi la o facultate de arte plastice.

| Essence a răspuns:

Pentru designer trebuie sa faci liceul de arta/liceul de arte, pe sectiunea DESIGN.

| QuadruplePersonality a răspuns:

La liceul de arte la profilul Arhitectura, Design sau la liceul din oreasul tau care are un profil Textil, aici potand deveni design vestimentar.

| Amy a răspuns:

La liceul de arta.tongue

| Enma a răspuns:

Liceu de arta are profil de disignhappy

| Ciprian_5075 a răspuns:

La un liceu de Arte plastice.

| denisab2 a răspuns:

La arte, din cate stiu au sectiune pentru design:*

| Jull a răspuns:

La liceul de arte pentru ca daca vrei sa devi designer trebuie sa ai talent la desen si imaginatie bogata. sper ca te'am ajutathappy

| Roxaaa0001 a răspuns:

Si eu as vrea sa devin, dar nu is prea sigura...