| alexandraionela1234 a întrebat:

Bună, aș vrea sa ma angajez ca ospătăriță, in special evenimente seara, pentru ca sunt la liceu. Tata deja a vorbit cu un prieten care este patron la un hotel si la parter este restaurantul. Menționez ca am terminat școala profesională de ospătari, acum sunt la liceu la zi. Vreau să vă întreb ce dezavantaje si avantaje sunt la faptul că, sunt foarte frumoasă și arat foarte bine la corp. Ce avantaje si dezavantaje ar putea fi la faptul ăsta?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Avantaj ca esti frumoasa.
Dezavantaj daca te bazezi doar pe asta si nu pe meseria pe care o faci.

| dullcat a răspuns:

Buna.Daca aspectul tau se incadreaza in preferintele barbatilor primesti mai mult bacsis. Dar un dezavantaj major e ca poti primi si atingeri sau remarci nedorite/indecente.

| anonim3248 a răspuns:

Ca ospătăriță foarte frumoasă nu ai nici un avantaj.

| anonim3248 a răspuns (pentru anonim3248):

Ești un om normal care lucrează într-un loc de muncă normal.

| alexandraionela1234 explică (pentru anonim3248):

Urmeaza sa dau la politie, acesta ca ospătăriță este doar un job part time

| anonim3248 a răspuns (pentru alexandraionela1234):

Atunci vei fi o polițistă foarte frumoasă.