| BrOnaJeu a întrebat:

As vrea sa stiu cam ce profile sunt la liceul Mihai Eminescu din Suceava. Si cam in ce domeniu e bun acel profil.

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Cocooos a răspuns:

Matematica-informatica intensiv (cu acest profil poti alege orice domeniu)
Matematica-informatica intensiv engleza ( orice domeniu, inclusiv traducator)
Stiinte sociale - studii europene ( avocat, procuror, judecator, psiholog, profesor )
Stiinte sociale - managementul afacerilor ( afacerist)
Stiinte sociale - intensiv engleza ( traducator, profesor)
Filologie jurnalism - relatii publice ( jurnalist, editor)
Educator - puericultor ( educator, invatator). Sa stii ca e chiar frumos Colegiul National M. Eminescu. Nu stau prea departe. E intr-o zona cu acoperire wireless, deci merita!big grin