| marryy96 a întrebat:

as vrea sfatul vostru...eu as dori sa devin fotomodel dar aceasta nu e o profesie si nu stiu cum sa procedez. spuneti-mi citi ani trebuie sa invat pentru aceasta si daca merita...

3 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Sigur ca merita, vei avea multi bani si o cariera stralucita, dar modellingul nu tine decat atunci cand esti tanara, trebuie sa te gandesti dupa ce treci de tinerete ce faci?
Nu cred ca trebuie sa inveti mult, poate doar sa iei cateva cursuri de modelling.Mai informeaza-te pe netwinking

| KiNg26 a răspuns:

Draga mary sigur ca merita te duci prin excursi prin europa sa pozezi vei castiga bani dar lumea va fi tot dupa tine

| marryy96 explică (pentru KiNg26):

Mersi de incurajare...voi incerca in orice caz...)