| florry21 a întrebat:

Au aparut in ultima perioada foarte multe anunturi,, conversatii pe calculator" fara video-chat. Vreau sa stiu daca este adevarat? poti castiga bani doar daca stai de vorba cu diverse persoane din lume? Cum as putea sa imi fac aceste cont-uri si cum se procedeaza? Ma poate ajuta cineva? Am nevoie de bani, stau acasa, nu vreau video-chat.
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| fatadedac a răspuns:

Draga mea, acestea sunt doar ca sa te atraga pentru video chat.
Daca tot stai acasa si ai nevoie de bani incearca sa confectionezi lucruri,, hand-made,,