| Andreee a întrebat:

Care este salariul unei educatoare, care a terminat doar liceul pedagogic? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Din cate stiu la stat va avea tot minimul pe economie sad Iar la privat depinde in continuare de "patron "

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Minimul pe economie... 800ron

| Oana92 a răspuns:

Depinde daca lucreaza la stat sau la privat. La stat e minimul pe economie pentru o norma intreaga, la privat poate sa fie oricat, depinde de gradinita.

| Andreee explică (pentru Oana92):

Multumesc! Dar dupa ce a terminat facultatea de psiholgie si stiintele educatiei?

| Oana92 a răspuns (pentru Andreee):

Din cate stiu la stat va avea tot minimul pe economie sad Iar la privat depinde in continuare de "patron "

| luizaaaa a răspuns:

In jur de 800-900 lei