| Marrianna a întrebat:

Cat este taxa la universitatea romano-americana pe an? Funda:*

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

700 euro la cursul BNR din ziua platii --- vezi confirmarea pe pagina universitatii:
http://www.rau.ro/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=101)

3 răspunsuri:
| mihaela0502 a răspuns:

26 de mil.

| dragutzica17 a răspuns:

: Ai probleme cu banii si vrei sa castigi un venit suplimentar lunar? Te poti inscrie ca reprezentant Lady`s si vei beneficia de cele mai bune oferte.

Pentru detalii va las idul pe de messenger:andreea.ladys@yahoo.com

Scrie-mi daca ai intrebari sau te pot ajuta in vreun fel.

| Byby06 a răspuns:

150 euro