| andreywtza a întrebat:

Ce facultate credeti ca este de viitor in ziua de azi? Ce parere aveti despre pedagogia invatamantului primar si prescolar? Dar despre postliceala de asistenti de farmacie?

1 răspuns:
| Henriette1165 a răspuns:

Buna! Mi se pare tare frumos ca te-ai gandi sa urmezi o facultate pentru invatamant primar si prescolar, pentru ca fara educatie moare orice natie, din cate stiu asistentii de farmacie sunt mai bune plati ti fata de un profesor/invatator... daca esti profesor mai poti scoate bani si din meditatii!
Toate cele bune!