| AlexAlecraft a întrebat:

Buna! Ce job uri part time as putea face in timpul facultatii de psihologie?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce joburi vresi si ce gasesti vacant in orasul unde locuiesti tu: vanzator la un mall in weekend, pui marfa pe raft prin magazine, dupa orele de seara, sau in weekend, mergi la serele d eflori sau gradinile de zarzavat in weekend, la McDonalds, samd.

| anonimg a răspuns:

Poți să fi ajutorul unui asistent social. Sau să faci Glovo sau altă firmă de acest fel. Ocazie bună să cunoști câți mai mulți oameni și să interacționezi cu ei într-un mod plăcut, deosebit de alți angajați Glovo.

| ioana748 a răspuns:

Call center de exemplu.