| mispis a întrebat:

Ce parere aveti? Daca as da la Academia de Politie, la criminalistica.Am inteles ca in primul an esti subofiter la rutiera iar in timpul asta poti face un curs de criminalistica, apoi treci la criminalistica.Si era o chestie cu: daca intri, trebuie sa stai 10 ani obligatoriu.Am auzit ca acum sun 5 anihee hee. Voi ce ziceti? Se merita?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| justme97 a răspuns:

Eu zic ca se merita
e o meserie interesanta si daca tie iti place dc nu
succes:X

| DayByDay a răspuns:

Sincer acelasi lucru vreau sa fac si euhee hee. La criminalistica.

| aanca_4384 a răspuns:

Eu zic, ca DA!big grin

si eu mi-as fi dorit da' parintii n-au fost de acordhappy