| andreutza94 a întrebat:

Ce ziceti, s-ar merita sa dau la Academia de Politie? :-s.

7 răspunsuri:
| User a răspuns:

Daca iti place si te crezi in stare, du-te.

| cîrne a răspuns:

Cu "s-ar merita"-ul asta nu cred ca vei intra

| oky a răspuns:

Cu siguranta da.

| Stefff a răspuns:

Normall!:X

| andreutza94 explică:

Pai. am 1. 78 si sigur ma accepta din acest punct de vedere pentru ca stiu ca limita adimisa la femei este 1. 70 [sau ceva de genu.] La probele fizice mi-e putin cam frica, dar sunt sigura ca daca o sa ma antrenez, o sa le fac fata.

| DiAnA95_5642 a răspuns:

Eu cred ca s-ar merita, dar trebuie sa ai anumite abtitudini ca sa poti trece cu brio.Si sa nu mai spunem ca dupa terminarea facultatii o sa ai un servici foarte bine platit.

| mariuspolizei a răspuns:

Eu sunt in academie si iti spun ca merita.Anul asta baremul de inaltime la fete e de 1. 60, iar la baieti de 1. 65. Da-mi un mesaj cu id tau de mess daca vrei sa afli mai multe