| anonim_4396 a întrebat:

ce parere aveti despre Academia Fortelor Terestre Nicolae Balcescu Sibiu? As vrea sa merg acolo si vreau sa stiu cat mai multe lucruri inainte sa aleg intre academie si facultatea de
constructii (Bucuresti).

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Las-o dracu' facultate constructii. Vrei sa fii somer cu diploma sau sa iei un salariu de mizerie? Mergi la armata. Eu am fost in armata si sunt in pensie. Nu regret pasul facut si ma interesez si acum de cei ramasi in armata. Acum e boierie!