| Angel16ms a întrebat:

Ce salar are un manager la o firma din Romania? salarul unui manager la o firma din afara tarii este mult mai mare?

Răspuns Câştigător
| DimLight a răspuns:

Cam 1000 euro. cam atat ofera majoritatea companiilor si o masina/tel pe firma. se poate si mai mult bineinteles dar majoritatea nu trec de 1000-1500e iar comparatia cu afara e proastra, afara trebuie sa castigi cam 2500euro sa compari cu un salar de aici de 1000

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Afara se castiga mai mult de 1000€, in tara nici la 500€ nu ajunge.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intrebare irelevanta si incompleta.

si gigi de la magazinul de paine din coltul strazii e manager de firma la fel cum e si managerul de la Apple sau de la Samsung dar iti dai seama ca fiecare castiga diferit. sunt milioane de firme cu milioane de manageri fiecare cu salariul sau

| doinitsaandronic a răspuns:

Afara se castiga cam 2000 de euro pe cand la noi vreo 600 de euro