| Sergiu_Florea_1995 a întrebat:

Cine are un orar pentru anul 1 al Facultății de Finanțe Banci, din cadrul ASE Bucuresti?

5 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Luni: liber, Marti: ore de fita! 2hr sa nu se streseze bietii studenti, Miercuri: liber, Joi: ora asa la vrajeala, tot 2 hr, Vineri: E weekend, de ce dracu sa avem ore?
ASE e facultate? Ah, da, parca asa era cand m-am uitat eu ultima oara!

| Sergiu_Florea_1995 explică (pentru ywar):

Si frustrarea asta o înveți la facultate sau asa esti Tu?

| Sergiu_Florea_1995 explică (pentru ywar):

Ai vreo argumentare pentru ce spui sau iti dai cu părerea?

| ywar a răspuns (pentru Sergiu_Florea_1995):

Baietas, cand tu nu erai in plan eu terminam liceul, intram la facultate etc.

| Sergiu_Florea_1995 explică (pentru ywar):

Ai intrat la facultate si atat. Se vede ce orar plin de educație ai avut si cat de bine ti a prins în viata. Mult succes da eu nu asta am intrebat.