| anonim_4396 a întrebat:

Cum se lucreaza ca lucrator comercial intr-un magazin Kaufland? Este o norma de lucru? Cum este atmosfera si sefii?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum se lucreaza ca lucrator comercial intr-un magazin Kaufland?
Se lucrează muncind, fiecare cu sarcini specifice. Dacă ai în grijă anumite rafturi dintr-un anumit sector, mergi la magazie cu căruciorul, iei marfa și o așezi frumos pe raft. Când raftul se mai golește ai grijă să îl umpli din nou. Asta e una din multiplele sarcini.
Este o norma de lucru? Norma este să ai grijă ca raftul tău să fie plin.
Cum este atmosfera si sefii? Atmosfera este de muncă serioasă.
Șefii au grijă să meargă treaba și să nu lălăi prin magazin.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Normă au clienții, să cumpere.