| SnYcK3rS a întrebat:

Salut.Am si eu o problema.Mama si'a depus CV-ul la Kaufland si a fost sunata sa se duca la interviu. A zis ca se va duce la interviu dar nu stie daca vrea sa se duca la ei pentru ca auzit anumite chestii nasoale despre Kaufland, gen ca nu ar fi seriosi etc
Mentionez ca mama lucreaza la un magazin de imbracaminte.
Daca este cineva care lucreaza la Kaufland pe post de lucrator comercial imi puteti da niste detalii pentru mama. Vrea sa stie cum se comporta cu angajatii patronii, ce salariu se da, ce program, cum este cu concediile si liberele, ce ar trebui sa faca un lucrator comercial etc
Multumesc mult

1 răspuns:
| luckyman_4740 a răspuns:

Spune-i sa mearga. Este un job ok si cu timpul se avanseaza. Nu mai punem la discutie ca are stabilitate in ceea ce priveste locul de munca, iar salariu are o crestere constanta nici decum descrestere. Oricum Multa bafta la interviu.

ps. avand in vedere situatia de azi este bine sa traga tare sa ajunga pe acel post.

daca mai vrei si alte detalii, poti sa ma intrebi negresit. Cu respect, lucian