| ForeignO a întrebat:

BunAbig grin

Vroiam sa va intreb : Care este cel mai bun liceu de Actorie si Faculte de actorie? Cati ani iti trebuie de faculte(actorie) pentru a deveni ctor in toata firea?worried

Cam cat castiga un actor? Sa spunemnu prea cunoscut?worried

4 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Http://193. 203. 205. 239/forum/index.php?sid=4de98ffe1bd696b9368e24873d105437
Cam cat castiga un actor? Sa spunemnu prea cunoscut?
Depinde de talent si de noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci sunt cazuri in care au facultate de teatru si joaca teatru pentru studenti pentru 3 milioane bani vechi. ESTE aiurea si eu sunt tot cu teatru sunt din medias si as dori sa devin actrita pentru. ca imi place tongue m-am gandit sa fac liceu normal filologie si apoi facultate de teatru ...nu iti trebuie si facultate si liceu sa ajungi actor cunoscut iti trebuie talent si trebuie sa visezi sa vezi tot ceea ce te inconjoara ca o scena u pe scena ta jucandu-ti propriu tau rol cu scenarii decente ...visele nu sunt facute doar pentru visatori. si nu vad drumul vietii doar cei ce nu au capul in nori tongue:*

| KeepCalm a răspuns:

Liceul de Arte „Octav Băncilă" din Iaşi
UNIVERSITATEA DE ARTE "GEORGE ENESCU" IASI
castig:600-700 euro sume mari si 300 euro incepatori

| KeepCalm a răspuns:

Funda?:*