| BicolorBell;x a întrebat:

Buna!
De 2 ani studiez actoria/teatrul cu actorii teatrului Notarra, si mi'i s-a propus sa intru in trupa lor de teatru[sa devin actrita acolo].
Eu as vrea f mult sa merg la liceul Dinu Lipatti si mai apoi la UNATC.
Are vreun rost?
Imi doresc f mult sa devin o actrita, care, intr-adevar se poate numi actrita.
Si mai am o intrebare:
Sa accept propunerea celor de la teatru, sau celor de la AcasaTv...Va rog help!
Este cineva de a liceul Dinu Lipatti? si daca da, va rog dati'mi mai multe detalii!
Si de asemenea de la UNATC!
Multumesc!

4 răspunsuri:
| 3thera a răspuns:

Chiar asa, cum ai ajuns sa lucrezi cu ei? In timpul tau liber, la vreun centru de studiat actoria? Esti foarte norocoasa, sa stii.
A si, eu as alege fara sa mai stau pe ganduri teatrul, nu telenovelele. Dar asta pentru ca imi place teatrul mult. Daca esti draguta, sa-mi dai si mie un mesaj te rog!

| 3thera a răspuns:

Un sfat: intra pe forum-ul UNATC-ului. O sa gasesti multe detalii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna cum ai ajuns sa studiezi actoria cu cei de la notarra?big grin

Răspuns utilizator avertizat