| Lukas1994 a întrebat:

Buna dimineata, astazi la ora 16 am interviu la compania EA, din cate am inteles este pe pe bulevardul Vasile Milea langa cladirea AFI Palace Cotroceni, la ce ora as putea sa plec incat sa nu ajung nici foarte devreme dar nici in ultima clipa din zona Vitan (sau Piata Unirii)

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Ai metroul, statia Politehnicii e la 10' pe jos de AFI. Daca nu are o buba metroul, cu asteptare cu tot iti trebuie max. 25' de la Unirea.

| Lukas1994 explică (pentru SkyPilot):

Perfect, multumesc

3 răspunsuri:
| moph a răspuns:

Compania de jocuri EA?laughing)))))

| Lukas1994 explică (pentru moph):

Ce rost are sa dau detalii