| anonim_4396 a întrebat:

Buna din nou. Eu sunt din Tecuci, si vreau sa ma inscriu la Casa de Cultura, sectiunea dans modern. Aici eu voi intra intr-o grupa de varste 11-14 ani. ( fac 14 acum, in iulie ) credeti ca va fi penibil sa dansez alaturi de copii de 11 ani? mai ales ca voi pleca in diferite orase, la concursuri. Eu doar planuiesc astea, dar cand voi fi " fata in fata " cu un concurs, cum pot sa imi stapanesc emotiile? daca cineva ma va remarca, as putea urca mai sus in domeniul asta? visul meu e sa devin coregrafa. happy

Multumesc pentru timpul acordat. happy

1 răspuns:
| gabriela15 a răspuns:

Gandeste-te ca daca vei deveni coregrafa sau dansatoare, va fi posibil sa ai parteneri de dans cu 10 ani mai batrani sau mai tineri, deci nu cred ca are de ce sa-ti fie rusine... nu e diferenta foarte mare