| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna dintre FRANTA(Paris) si ANGLIA(Londra) unde este mai bine sa traiesti,sa castigi bine bani,sa iti deschizi o afacere, sa ai un viitor bun unde este cel mai bine dintre cele 2 tari?

5 răspunsuri:
| Dzeko7 a răspuns:

In opinia mea cel mai bun loc este Parisul daca vrei sa iti deschizi o afacere dar daca vrei sa castigi bani in calitate de un simplu muncitor in Anglia ai avea mai mult de castigat.

| IMPERO a răspuns:

In Anglia este mult mai bine acum in comparatie cu Franta si in viitorul apropiat va fi o diferenta si mai mare.
Salariile sunt mai mari, ajutorul social, nivelul de trai in general sunt mai bune in plus datoriile externe sunt mai mici, au o economie mai dezvoltata si mai puternica ceea ce da speranta la un viitor mai bun.

| magnificul a răspuns:

SALUT.Ca respect ca drept si tara grea cred ANGLIA pentru ca eu deja sunt in FRANTA, chiar si Belgia e mai buna. Diferenta intre alte tari sunt ca Franta are o carte vitala si un ajutor pentru cei ce nu se pot angaja, cat timp nu se stie.Eu ma simt super in FRANTA dar

| Adry15252 a răspuns:

Franta

| cocutza2777 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, Franta.