| acris a întrebat:

Buna este adevarat ca si la facultate se face balul bobocilor?

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Sigur ca da si sunt mult peste cele de liceu. Daca va doriti un super bal la un superpret si garantia ca veti iesi pe profit si cu un eveniment iesit beton cautati-ma aici sau scrieti-mi pe facebook, la pagina noastra : Organizari Baluri de Boboci (veti gasi acolo toate detaliile si super promotiile acestei toamnehappy )

4 răspunsuri:
| Amaya a răspuns:

Mai mult decat adevarat ( la toate facultatile exista un astfel de bal ). Balul este prin noiembrie si de obicei are loc intr-un club. Unele baluri au si o anumita tema, invitati speciali... Depinde de organizatori.

| starmaker a răspuns:

Da, este adevarat.

| Nymphetamine a răspuns:

Eu nu am auzit de asa ceva.

| Nyghtshadow a răspuns:

Balul bobocilor se tine in anul I de facultate. Din cate stiu, toate facultatile organizeaza un bal, de obicei intr-un club. Unele invita si artisti care sa cante live. Selectionarea se face ori prin vot ori e prestabilita de organizatori. Cand am avut eu balul bobocilor, au cantat Parazitii de exemplu.