| maryposa a întrebat:

eu saptamana viit vreau sa ma inscriu la spiru haret, la management financiar contabil si as vrea sa si caut ceva de munca... ce-mi recomandati?

Răspuns Câştigător
| zmaster4M a răspuns:

Cv in domeniul tauwinking si apropo de facultate si eu sunt student la spiru si sunt multumit happy acum e la alegerea ta. pup

3 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Sincer, iti recomand sa lasi Spiru deoparte. Aia nu e facultate. Dar, cum multi sunt declarati ''fotbalisti'', asa si multi sunt declarati ''studenti''.

| utzuman2006 a răspuns:

Sincer iti recomand sa alegi alta Universitate. "Spiru Haret " e optiunea celor care nu vor cu adevarat sa invete, e optiunea celor care deja au o cariera solida si vor doar o hartie ( numita diploma ) care sa ii ajute eventual sa avanseza, in nici un caz nu e o optiune a elitelor, a celor care trebuie sa munceasca pentru a-si realiza o cariera solida.
Indreapta-te mai bine sprea o Universitate de stat, o Universitate cu traditie din centrele universitare puternice ( bucuresti, cluj, Timisoara, Iasi...)

| nicoleta_1811 a răspuns:

De Spiru Haret s-au auzit multe de rau, poti sa incerci altceva mai bun, in legatura cu munca incearca sa-ti cauti ceva lejer ca sa ai timp si de facultate.