| anonim_4396 a întrebat:

Eu si prietena mea vrem sa facem o trupa. Avem nume dar nu stim de unde sa incepem. Ne puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Daca e de dans: HELLODANCE.
Daca e de muzica: BFFmix

| Uratu140 a răspuns:

Poti incepe mai intai cu organizarea locului unde o sa cantati pntru ai multe inoratii contacteaza-ma a mesaje privatehappy

| anapricopi76 a răspuns:

Buna,de exemplu TFN-trupa fara nume sau Girls.

| mg112mada a răspuns:

De unde puteti incepe?
Pai, in primul rand cautati o cafenea, sau un local, restaurant ceva unde sa cantati. Apoi, mergeti la petreceri, deci asta inseamna sa vorbiti cu ceilalti prieteni ai vostri si ei la randul lor, sa se intereseze. Daca vreti sa va lansati pe piata muzicala, intai trebuie sa incepeti de aici. Dupa ce ati acumulat si voi experienta, puteti trimite un DEMO cu o melodie de-a voastra unui impresar. Sper ca te-am ajutat!