| madalinabuse12 a întrebat:

Fiica mea este in clasa a 11 -a si ar vrea sa dea la politie, insa se teme de probele sportive, credeti ca acest lucru reprezinta cu adevarat o problema? Si cand ar trebui sa se apuce de pregatire? Multumesc pentru timpul acordat.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este o problema chiar mare, avand in vedere ca probele sportive sunt eliminatorii, daca nu reuseste este eliminata si nu mai sustine probele teoretice.
Este bine sa se apuce de pe acum, cu cat lasa pe mai tarziu ii va fi mai greu.

| darrio2007 a răspuns:

Este o problema. Pentru fetele fara pregatire fizica este chiar principala problema. Ar trebui sa inceapa cat mai curand, cu alergari usoare, flotari, genuflexiuni. Fara a se forta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti parinte, nu ar trebui sa te intereseze parile altora, si sa o impingi tu de la spate. ce fel de parinte cere sfaturi de la oameni pe care nici nu ii cunoaste? iti asumi tu daca faci o greseala.
Daca eu zic ca da, si tu crezi ca nu, sau invers, cine isi asuma? maine eu imi sterg contul, si cine isi asuma?
despre ce vorbim? parinti care cer sfaturi pe TPUhappy