| PopStarInMyMind a întrebat:

Fundaaa!
De cateva saptamani incerc sa ma gandesc ce meserie as putea sa am si nu pot sa gasesc nimic! Stiu ca este devreme dar imi place sa-mi imaginez viitorulbig grin! Deci, ma puteti ajuta?
Cateva lucruri despre mine:
1.Stiu engleza destul de bine(nu ca un nativ dar ma descurc)si studiez germana si franceza si ma gandesc sa incep si spaniola
2.Imi place sa scriu povesti mult
3.Imi place sa cant din voce, la pian si la chitara
4.Imi place sa creez lucruri
5.Sunt varza la mate si fizica
6.Imi place sa dau sfaturi(de obicei merg)
Deci, ce meserie mi s-ar potrivi si de ce credeti asta?

Răspuns Câştigător
| andrei00_8231 a răspuns:

Poti scrie carti: in engleza, in germana, in franceza, carti cu sfaturi, sau poti deveni un/o artist/a buna.

1 răspuns:
| sweet0girl a răspuns:

Pai ai putea sa te faci cantareata -compozitoare