| TrofimA a întrebat:

Imi poate spune cineva daca la ASE pe specializarea Administratie si Managementul Public (resurse umane) este nevoie de matematica? Iar daca da, sunt chestii elementare sau aprofundare?

1 răspuns:
| Phantelul a răspuns:

Salut, nu iti trebuie matematica la specializarea resurse umane deloc sau la specializarea administratie publice ( vei face microeconomie si macroeconomie in rest nu vei avea probleme cu prea multe cifre ) poti consulta planul de invatamant al ASE-ului http://planinvatamant.ase.ro/