| darts01 a întrebat:

Voi da ca de obicei funda.As vrea sa imi faceti o clasificare crescatoare in functie de urmatoarele optiuni de la cea mai buna la cea mai rea.Va rog nu comentati pe langa subiect ceva de genul sa nu aleaga ase pentru ce e deja hotarat. Uitati optiunile:Economie si comunicare economica in afaceri,Administrarea afacerilor in comert turism servicii merceologie si managementul calitatii,Marketing, Resurse umane, Administratie si management public.

2 răspunsuri:
| blaxy a răspuns:

1.Administratie si managementul public
2.administrarea afacerilor in comert
3. turism
4.marketing
5.servicii merceologie si manag.calitatii
6.rezurse umane
7.economia si comunicarea economica in afaceri

| darts01 explică (pentru blaxy):

De ce este cea mai buna dintre ele Administratie si management public?