| anneloretusac a întrebat:

Imi poate sune cineva ce sanse de angajare ai dupa facultatea de biochimie(cluj), si cat de bine poti castiga in acest domeniu? Ar fi mai "de viitor" facultatea de Inginerie medicala?

1 răspuns:
| Sonia822 a răspuns:

Da, cea de inginerie medicala. Te poti angaja in state, la marii producatori de dispozitive medicale si medicamente, sau pe zona de transplant..bani multi acolo happy O populatie sanatoasa nu e o populatie profitabila. De la acest slogan a aparut ingineria medicala happy