| popalex199999 a întrebat:

As dori sa urmez facultatea de inginerie electrica din cadrul universitatii tehnice cluj napoca, specializare inginerie medicala. As dori sa aflu cat mai multe informatii despre aceasta specializare ( sanse de angajare dupa absolvire, materii studiate, etc) Dau funda!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Dupa parerea mea, aceasta facultate nu ar trebui sa existe. Nu poti sa te formezi ca inginer, ca om tehnic, in domeniul acesta, fara a sti putina medicina si cerintele acesteia. Sanse de angajare reale, minime.