| dya333 a întrebat:

Buna imi puteti spune si mie care este cea mai buna facultate din Iasi? si va rog inca un lucru ce parere aveti despre Universitatea Babes-Bolyai din Cluj si Universitatea Al Ioan Cuza din Iasi.

2 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

UBB Cluj, e o universitate de prestigiu(cel putin cu numele laughing tongue ), dar depinde si de facultatea care o alegi din cadrul ei pentru ca peste tot sunt uscaturi rolling eyes
Iar cea de la Iasi,tot la fel, am inteles ca unele facultati sunt ok, insa unele s-au dat la fund rau de tot(cum ar fi ISE)

| IMC90 a răspuns:

Politehnica Ias e cea mai bine titrata...

Babes - Bolyai am auzi ca este si ea laudata, despre ultima, nu stiu sa ma pronunt...